Eva Frimlová

Jak dlouho jezdím na tábory?
Na svůj první tábor si ani nepamatuji, bylo mi pět let. Od té doby jezdím v podstatě každý rok na nějaký tábor. Jako dítě jsem se účastnila týdenních od domu dětí, dvoutýdenních od skautů a třítýdenních táborů s angličtinou. Když jsem odrostla věku účastníků, chtěla jsem tábory vytvářet a předávat zážitky dalším dětem. Jela jsem na různé tábory jako oddílák, pomocník v kuchyni. A nakonec jsem byla moc ráda, když nám byla nabídnuta možnost vytvořit si vlastní tábor pod Hrubínkou, kde jsem se po několika letech a různých funkcí vypracovala na hlavní vedoucí.

Co mě na tom nejvíc baví?
Nedá se říct, co přesně mě baví nejvíc, ale tábor je prostě hrozně fajn letní záležitost. Člověk může vypadnout z denní rutiny a věnovat se najednou jenom tomu co je tady a teď. Vytvářet pro děti program a vidět, že je baví, to člověka hrozně baví.

Co mě na táboře spolehlivě naštve?
Co mě spolehlivě naštve? „Já nejsem naštvaná!“ Ale pokud někomu musím třikrát opakovat, aby nemlátil ve frontě na jídlo lžičkou do ešusu, tak už se trochu zlobím.

Co mě na táboře určitě potěší?
Na táboře mě potěší, když se den povede a děti usínají rychle (to znamená, že jsou utahané) a spokojeně (to znamená, že jsme odvedli dobrou práci).

Moje nejoblíbenější táborové jídlo?
Na táboře mi chutná všechno! Vždyť to nemusím vařit, abych ho dostala stačí stát ve frontě. Kde jinde to máte? A nejraději mám vepřové na pepři s těstovinami.