Řekli o nás

stindlPrázdninový program našich dětí a letní tábory Hrubínky spolu ladí už víc než jedno desetiletí. Dcera se synem díky nim nadšeně souzní nejen s přírodou, ale i s partou spolehlivých kamarádů. A my se ženou si už tradičně užíváme harmonický závěr léta. Nebojte se doma zahrát na stejný akord… 😉
Martin Štindl, Velké Meziříčí

kneslikovaMůj syn jezdí na tábory s Hrubínkou už několik let. Vždy jsme byli s organizací a průběhem tábora velice spokojeni. Nejvíce oceňuji, že organizátoři dokážkou děti zaujmout tak, že opustí svoje mobily a tablety a dají přednost pobytu v přírodě.
Alena Kneslíková, Třebíč

OLYMPUS DIGITAL CAMERAChtěl bych vám za celou naši rodinu poděkovat za práci, kterou ve svém volnu věnujete našim dětem.
Jsem moc rád, že jsme se na vaše sdružení asi před 10 lety napojili, bylo to ostatně na doporučení známých, kteří měli ty nejlepší zkušenosti s mladými nadšenými lidmi, kteří jsou schopni dětem ukázat, že volný čas se dá vyplnit nápaditými hrami bez použití počítače, tabletu a mobilu. Sdružení si samo vychovává vedoucí družin a to je zárukou kontinuity v dalších letech.
Vyrostli s vámi naše 2 starší děti, nyní zbývá naše nejmladší dcera Agátka, která se vždycky moc těší na všechny vaše akce a zejména na letní tábor a na celotáborovu hru. Pobyt v táboře ji učí samostatnosti bez péče rodičů, na druhé straně ji ale učí i žít v kolektivu a zvyknout si na určité nepohodlí.
Přeji Hrubínce mnoho zdaru v další práci a ještě jednou za vše děkujeme.
Lavičkovi, Rantířov u Jihlavy

OLYMPUS DIGITAL CAMERATábory od Hrubínky jsou úžasné,vždy s nějakým tématem. Děti tam jsou v dobrých rukou. Organizátoři nejsou jen tak sebraní na ulici, ale pečlivě proškolení lidé, kteří jsou do toho zapálení. Jejich kostýmy a plnění úkolů jsou dokonalé. Můj syn letos byl 10. rok! Děti se potkávají i během dalších akcí. Hrubínka je naše srdeční záležitost. A hlavně tábor je za krásnou cenu.
Petra Mikoláš, Vladislav