Časté dotazy

Chcete se nás na něco zeptat? Určitě vám rádi poskytnemeveškeré informace k našim táborům.
Zde najdete nejčastější dotazy, které dostáváme. Třeba odpovědi pomohou i vám.

 


Kolik stojí předtáborový sraz?
Nic, náklady na předtáborový sraz jsou zahrnuty v ceně tábora, takže za “předtáborák” už nic neplatíte.


Na jaké číslo účtu máme poslat peníze za tábor
Po obdržení přihlášky vám na vaši mailovou adresu (kterou uvedete v přihlášce) zašleme fakturu, kde je uvedeno číslo účtu i variabilní symbol, pod kterým provedete platbu převodem ze svého účtu. Fakturace probíhá obvykle v proběhu května.


Nemůžeme se zúčastnit předtáborového srazu, kde zjistíme potřebné informace?
Pokud nebudete na “předtáboráku”, je to sice škoda, ale nic se neděje. Potřebné dokumenty vám zašleme mailem a rádi odpovíme veškeré vaše dotazy. Všechny dokumenty si také můžete stáhnout zde.


Můžeme dítě přivézt přímo na tábořiště a potom si ho i vyzvednout?
Ano, je to obvyklá praxe.  Společné odjezdy organizujeme z Třebíče. Pokud to máte blíže z domu na tábořiště než do Třebíče, je logické, že dovezete děti přímo na místo. Jen, prosíme, informujte předem hlavního vedoucího, abychom na vás nečekali.


Můžeme našeho syna přijet na tábor navštívit?
Návštěvu vám pochopitelně zakázat nemůžeme. Nicméně vás prosíme, dobře to zvažte. Návštěvy na táboře nejsou moc vhodné jak z výchovného hlediska, tak z hlediska hygienických předpisů. Pokud chcete být v kontaktu se svým dítětem, zavolejte hlavnímu vedoucímu – rádi vám dítě předáme k telefonu.


Co když dítě těsně před táborem onemocní? Vrátíte nám poplatek za tábor?
Určitě se taková situace může stát. V případě nemoci – po doložení zprávy od lékaře – vracíme celý poplatek a neúčtujeme žádný stornopoplatek. Kompletní informaci o stornopoplatcích nejdete zde.